+90 0554 646 2 304

Sosyal Medyada Biz}

Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara’dan Türkiye’nin 81 İline kadar Evden Eve Nakliyat, Kurumsal Nakliyatta Asansörlü Nakliyat hizmeti veriyoruz.

Personelimiz eşyalarınızı güvenli ve zamandan tasarruf ederek taşıma imkanını sunmaktadır.

Asansörlü taşıma yapan firmamız müşterileri ile anlaştıktan sonra Asansörlü sistemi kurmak için alan ekspertizi gerçekleştirir. Ekspertiz sonrasında eğer taşımaya imkan varsa çevre güvenliği aldıktan sonra aracını oraya kurar, nakliye aracı ile gelen eşyalarınızı 20. Kata kadar uzanan asansör sayesinde uzman ve tecrübeli personelimiz sayesinde asansörlü nakliye işlemini gerçekleştirir.

Asansörlü Taşıma, Geleneksel taşımalara oranla daha güvenli ve daha hızlıdır. Eşyalarınızı asansöre sabitleme işlemini yapıldıktan sonra dışarıdan pencerenize veya balkonunuza uzatılan raylı sistemle sistematik olarak taşınması sağlanmaktadır.

Eşyalarınızın çizilme, kırılma, sürtünme gibi tehlikelerle karşı karşıya kalmamak için daha fazla tercih edilen asansörlü sistem son zamanlarda sıkça tercih edilen bir sistemdir.

Evden Eve Nakliyat’ta eşyalarınızı profesyonel olarak montaj işlerini yaparak ambalajlama ve paketleme işlemini gerçekleştiriyor, ardından geleneksel taşıma veya asansörlü taşıma ile eşyalarınızı özel kasalı araçlarımıza yüklüyoruz.

Olası kazalarda sizi zarardan kurtarmak adına Ray Sigorta, AK Sigorta, Zürich Sigorta ve Aviva Sigorta firmalarından seçeceğiniz firma üzerinden eşyalarınıza özel nakliye sigortası yapıyoruz.

Kurumsal firmayla çalışma ayrıcalığını yaşayacağınız firmamız ile eşyalarınızı güvenle istediğiniz yere zamanında ulaştırmanın ayrıcalığını bizimle yaşamanızı temenni ediyoruz.

Kurumsal Nakliyat’ta sizin eşyalarınızı ve malzemelerinizi aynı anda 20 araç filomuz ile taşıma kapasitesine sahip olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Sıfır eşya statüsünde eşyalarınızı sigortalattırıyoruz.

21 kata kadar uzanan asansörlerimiz ile eşyalarınızı hızlı ve güvenli şekilde taşıyoruz.

Daha geniş bilgi için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/asturnak/public_html/wp-content/themes/safirkurumsal/parts/metabox.php on line 3

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN