+90 0554 646 2 304

Sosyal Medyada Biz}

Ankara Kurumsal Nakliyat

Ankara’dan Türkiye’nin 81 İline Evden Eve Nakliyat, Kurumsal Nakliyat, Asansörlü Nakliyat ve Parça Eşya nakliyat hizmeti veriyoruz.

Astur Nakliyat Kurumsal Nakliyatta, uzman ekibi ile ücretsiz olarak montaj ve demonteleme işleri ile eşyalarınızı nakliyeye hazır hale getirmektedir. Eşyalarınızın çizilme ve kırılma tehlikesine karşı dikkatli bir şekilde paketleme ve ambalajlama işlemi yaptıktan sonra Kendi personeli ile dikkatli bir şekilde Kasası özel korumalı araçlarından uygun bir araca eşya yüklemesi yapmaktadır. Eşyaların hassassiyetine göre yükleme işlemini yaptıktan sonra yeni yerinize en kısa zamanda götürmektedir.

Olası kazalarda sizi zarardan kurtarmak adına Ray Sigorta, AK Sigorta, Zürich Sigorta ve Aviva Sigorta firmalarından seçeceğiniz firma üzerinden eşyalarınıza özel nakliye sigortası yapıyoruz.

Kurumsal firmayla çalışma ayrıcalığını yaşayacağınız firmamız ile eşyalarınızı güvenle istediğiniz yere zamanında ulaştırmanın ayrıcalığını bizimle yaşamanızı temenni ediyoruz.

Kurumsal Nakliyat’ta sizin eşyalarınızı ve malzemelerinizi aynı anda 20 araç filomuz ile taşıma kapasitesine sahip olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Sıfır eşya statüsünde eşyalarınızı sigortalattırıyoruz.

21 kata kadar uzanan asansörlerimiz ile eşyalarınızı hızlı ve güvenli şekilde taşıyoruz.

Daha geniş bilgi için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/asturnak/public_html/wp-content/themes/safirkurumsal/parts/metabox.php on line 3

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN