+90 0554 646 2 304

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Astur Evden Eve Nakliyat Ankara Merkezli kurulmuş bir aile şirketi olarak Nakliye hizmeti veren profesyonel bir firmadır.

2000 yılında kurulan firmamız 16 yıllık deneyimi ile müşterilerine çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Ankara’nın her noktasından Türkiye’nin her noktasına hizmet götüren, Geleneksel Taşıma ve Asansörlü Taşıma sistemi ile kendi araçları ve kendi personeli ile 7/24 hizmetinizdedir.

Ankara Evden Eve Nakliyat, Ankara Nakliyat, Ankara Asansörlü Nakliyat, Ankara Kurumsal Nakliyat, Ankara Parça Eşya Nakliyat, Ankara Şehiriçi Nakliyat, Ankara Şehirlerarası Nakliyat’ta her daim hizmet veren firmamız T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Habercilik Bakanlığı’ndan tescilli K3 belgesine sahiptir.

Eşyalarınızı ücretsiz olarak ambalajlayıp paketleyen, ücretsiz marangozluk hizmeti veren, ücretsiz özel muhafaza sistemi ile eşyalarınızı nakliyeye hazır hale getiren firmamız siz müşterilerimize garantili taşımacılığı en uygun fiyata sunmaktadır.

Sigortalı Nakliyat’ta 5 uluslar arası sigorta firmasından seçeceğiniz firma üzerinden eşyalarınızı sigortalatan firmamız eşyalarınızı en ufak zarar görmemesini karşı sizin zararınızı karşılamaktadır.

Daha geniş bilgi için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.